Chat now !LOGO.jpg

Konečný a Baysangurov sa nedohodli – bude dražba !

Ut, 2012-06-26

KStáje SES Boxing a K2 Promotions smlouvu nepodepsaly. O zápase Lukáš Konečný - Zaurbek Bajsangurov rozhodne dražba

Stáj K2 Promotions bratří Kličků, která zastupuje ruského šampióna WBO v lehké střední váze Zaurbeka Bajsangurova, před dvěma týdny informovala, že se očekávaný duel mezi ruským mistrem světa a českou boxerskou jedničkou Lukášem Konečným se uskuteční 27. října v Kyjevě.

Jenže okolnosti nabraly nečekaný spád a obě strany nakonec definitivní podobu smlouvy nepodepsaly! Ve středu se tak v sídle organizace WBO uskuteční aukce, která rozhodne o tom, která stáj bude zápas pořádat. Nově se určí i datum a místo konání duelu.

Hlavní důvody, proč k podepsání proklamované dohody nedošlo, jsou dva. „Za prvé se organizaci WBO nelíbí termín 27. října, je to podle nich už hodně pozdě. A za druhé tak trochu cukli s podmínkami, které nám původně nabídli. K2 nechtěla dodržet finanční podmínky smlouvy, proto ji můj manažer Ulf Steinforth odmítl podepsat," vysvětlil okolnosti pro Profiboxing.cz Lukáš Konečný, hvězda německé stáje SES Boxing.

„Je to teď hodně hektické, pro nás je ale dobrý fakt, že máme reálnou šanci v dražbě uspět. Vidím to tak padesát na padesát," řekl dále třiatřicetiletý boxer. Podle jeho slov navíc ať dopadne aukce jakkoliv, uskuteční se zápas dříve než bylo původně domluveno. „Nejpozdější datum pro konání zápasu určila WBO na 5. října," doplnil Lukáš.

„Více budu vědět ve středu. Každopádně máme za sebou pondělní jednání se zástupci jedné české celostátní televize a i když není nic podepsané, tak jsme domluveni, že budou zápas vysílat a že jej budou mediálně podporovat," zakončil vyprávění nečekaných, ale pro domácí fanoušky příjemných, novinek první český profesionální boxerský mistr světa.

 

5. dubna totiž Konečný knockoutoval v 7. kole v Brně Francouze Salima Larbiho a získal do svého držení titul prozatimního šampióna. Tento zápas se uskutečnil jako náhrada za první zrušený souboj mezi Konečným a Bajsangurovem, ke kterému mělo dojít 9. března. Ruský boxer se ale deset dnů před zápasem zranil.

Antonín Vavrda

www.profiboxing.cz

2012-06-26 06:33:14
mirokan71

Týmto borcom stránka vďačí za 
svoj rozvoj : 
FERGUSS
HAYEMAKER
TUSITEL
MS
? iniciály J.F

CENT
ABC
USYK

 
Bez názvu.png


Ak sa vám stránka páči, môžete prispieť na jej rozvoj. Je to nepovinné a čiastku si každý volí sám. Ďakujem
Správy zo sveta boxu 24 hodín denne, 7 dní v týždni
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one