Chat now !LOGO.jpg

Konečný vs. Baysangurov 6 októbra v Kieve

Po, 2012-07-02

PRAHA - Zápas o titul profesionálního mistra světa organizace WBO v lehké střední váze mezi Lukášem Konečným a Zaurbekem Bajsangurovem z Ruska se nakonec uskuteční 6. října. Původně byl termín duelu stanoven na 27. října, ale vedení WBO nařídilo zástupcům obou boxerů, aby se dohodli na dřívějším datu.

Obě strany (SES Boxing i K2 Promotions) tak nakonec učinily, aniž by muselo dojít na dražbu. "Většina věcí zůstává stejná, včetně finančních podmínek zůstává stejných," řekl pro Profiboxing.cz Lukáš. Dějištěm životního duelu české boxerské jedničky nakonec nebude Sportovní palác v Kyjevě, ale Brovary nedaleko hlavního ukrajinského města. Tam už se ostatně mělo boxovat při prvním domluveném termínu - 10. března.

Jenže tehdy se deset dnů před duelem Rus zranil a tak se zápas musel zrušit. Lukáš poté vybojoval prozatimní pás 5. dubna proti Francouzi Salimu Larbimu, Bajsangurov se vrátil do ringu o měsíc později, kdy na body porazil Larbiho krajana Michela Sora.

"Kdyby se zranil i tentokrát, je to ve smlouvě ošetřené, takže ideální podmínky pro mne," prozradil Lukáš s tím, že konkrétní být nemůže.

Problémem pro Lukáše není ani další změna termínu zápasu. V pátek sice odjíždí s rodinou na dovolenou, ani na ní ale nebude úplně bez pochybu a ihned po návratu opět naskočí do tréninkového procesu. "V tréninku jsem už hodně dlouho, takže nejde o nic důležitého," dodal Konečný.

Antonín Vavrda                                                     

www.profiboxing.cz

2012-07-02 14:22:46
mirokan71

Týmto borcom stránka vďačí za 
svoj rozvoj : 
FERGUSS
HAYEMAKER
TUSITEL
MS
? iniciály J.F

CENT
ABC
USYK

 
Bez názvu.png


Ak sa vám stránka páči, môžete prispieť na jej rozvoj. Je to nepovinné a čiastku si každý volí sám. Ďakujem
Správy zo sveta boxu 24 hodín denne, 7 dní v týždni
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one